Willkommen :)


  Lidzbark jest miasteczkiem otoczonym jeziorami i lasami. Leży na terenie Welskiego i Górznieńskiego -Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Przez Lidzbark przepływa rzeka Wel, od której nasze miasto nazywane jest Lidzbarkiem Welskim. Okolice Lidzbarka to wymarzony teren na odpoczynek dla pływaków, kajkarzy, wędkarzy i grzybiarzy.

Kwatera całoroczna,w której znajdują się 2 dwuosobowe pokoje  z podwójnym spaniem i jeden pokój trzyosobowy z dwoma łóżkami  i rozkładaną sofą. Pokoje znajdują się w domu jednorodzinnym. Łazienka jest tylko dla gości.

W pobliżu domu jest piękny park z aleją lipową wzdłuż jeziora, która prowadzi do plaży i stadionu .Park rozpoczyna się promenadą nad małym jeziorkiem z fontanną i placem zabaw dla dzieci oraz kawiarenką. Dla chętnych możemy odpłatnie zorganizować spływ kajakowy rzeką Wel. 

Piękna okolica zachęca do spacerów i jazdy na rowerze lasami sosnowymi i dębowymi.Na miejscu jest wypożyczalnia rowerów turystycznych. Kwatera "Akacja" to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. SERDECZNIE ZAPRASZAM.!

Ps..Od czerwca 2018r.udostęoniona jest piękna ściezka rowerowa dookoła jeziora lidzbarskiego.     Młodzież moze korzystać z pumptracku i skateparkuoraz jest trasa rowerowa Weltracku

Przy domu jest miejsce do grillowania.Obiekt jest ogrodzony i zamykany na noc.Dla swobodnego poruszania  się nasi goście otrzymują klucze od pokoju,domu i furtki. Na życzenie turystów udzielamy wszelkich informacji ułatwiających miłe spędzenie czasu na naszym terenie.

 

Artykuły o regionie


Jeśli yachting to tylko Mazury!

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł bez większych ograniczeń oddać się swojej pasji jaką jest żeglarstwo? Zależy Ci na dużych i otwartych przestrzeniach, a jednocześnie odpowiednim zapleczu turystycznym? Jeśli tak to zainteresuj się ofertą jaką posiadają miejscowości oraz miasteczka turystyczne zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych krain naszego kraju, a mianowicie na Mazurach!
Mazury to przede wszystkim ogromna ilość jezior, także tych największych w naszym kraju – spokojne wody o powierzchni przekraczającej nawet sto kilometrów są o wiele bardziej atrakcyjne niż żeglowanie na morzu, gdzie czyhać może na Ciebie niebezpieczny sztorm, czy też burza. Liczne przystanie na Mazurach sprawiają, że przemieszczanie się wodami jest bardzo często najszybszą formą połączenia pomiędzy jednym miejscem a drug więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • TV

  • Wifi

  • Parkplatze

Standort